Ošatka celulózová Vroubek 1000g ovál - 2. jakost viz. popisek

Značka: Německo

POZOR ošatka je označena jako 2. jakost - vzor vroubek se při lisování úplně nevytvořil a místy není vroubkování dostatečné viz. fotografie. Na funkci ošatky to nemá žádný vliv.

Ošatka oválná se vzorem Vroubek vhodná na 1000g - 1150g chleby. Nejprodávanější velikost i tvar ošatky, ideální např. pro chléb zvaný Šumava. 

 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Objednáno u dodavatele
Kód: 4710
220 Kč 181,82 Kč bez DPH
Ošatka celulózová Vroubek 1000g ovál - 2. jakost viz. popisek
Značka: Německo

Ošatka z dřevité celulózy na chleba 1000g. Gramáž ošatky je vždy uvedena na výslednou váhu chleba po upečení. Základní vzor podobný pedigové ošatce.

Ošatky z celulózy jsou vyrobeny v Německu, zde se vyrábějí již od roku 1920. Ošatky jsou určeny pouze pro kynutí né pro pečení v troubě! Po jejich použití je vhodné nechat ošatky vysušit, ideálně v troubě do teploty max. 110 °C. 

Ošatku před jejím prvním použitím stačí lehce vysypat, např. škrobem nebo pohankovou moukou. Po té můžete již používat bez dalšího vysypávání. Stačí pouze obalit chleba před vložením do ošatky lehce v mouce. Ošatka se díky tomu stává téměř bezúdržbová i při použití kynutí v lednici. V případě velmi hydratovaného těsta doporučujeme vysypat znovu i ošatku.

Při přilepení těsta na ošatku nechte ošatku pořádně vysušit a po té vykartáčujte.

Rozměr: 29,5 x 14 x 7 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Celulózové ošatky na chleba
Hmotnost: 0.45 kg
Hmotnost chleba po upečení: 1kg
Tvar ošatky: Ovál
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: