Kurz pečení kváskového chleba pro začátečníky 6. 10. 24 SVČ DOMEK Petřvald

Značka: Upecsichleba

Kurz je vhodný pro začátečníky a nebo mírně pokročilé. 

Termín  6. 10. od 14 do 18 hod K Muzeu 89 735 41 Petřvald - objednáním a zaplacením celé částky si rezervujete místo na kurzu.

Pokud máte na kurz platný dárkový poukaz vydaný do 21. 5. 2024 - je možné jej využít za původních podmínek. Dejte nám prosím vědět předem e-mailem a domluvíme se. 

Dostupnost Skladem (4 ks)
Kód: 4567
1 899 Kč 1 569,42 Kč bez DPH
Kurz pečení kváskového chleba pro začátečníky 6. 10. 24 SVČ DOMEK Petřvald
Značka: Upecsichleba

Kurz je vhodný pro začátečníky a nebo ty co si po pár upečených bochnících stále neví rady. Naším cílem je Vám předat zkušenosti s péči o kvásek, naučit Vás pracovat s těstem.

Na kurzu obdržíte žitný kvásek, vytvarujete si svůj malý bochník, který následně společně upečeme. Péct budeme v remosce a klasické elektrické troubě.

Během kurzu se podíváme na různé typy ošatek, dozvíte se jejich výhody a zároveň máte možnost si zakoupit i potřebné ingredience k pečení.

 

Kapacita kurzu je max. 5 lidí, délka kurzu 4 hodiny. V ceně kurzu jsou veškeré ingredience a potřeby pro upečení 1 bochníku.

Na kurz je potřeba si vzít přezůvky, skleničku na kvásek, tašku nebo papírový sáček na malý bochník a případně zástěru.

Uhrazená částka za kurz je NEVRATNÁ. Po předchozí domluvě je možné si změnit termín kurzu nejpozději 4 dny před termínem. Po té Vám již částka nebude vrácena a bude použita na nahrazení nákladů spojených s přípravou kurzu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: