Funkční pytlíky na chleba Wrap up Frýdecký vzor

Značka: WRAP UP

Funkční pytlíky na chleba Wrap up  vel. "M" a "L" - Frýdecký vzor

Kód: 4498/M
od 375 Kč od 309,92 Kč bez DPH
Funkční pytlíky na chleba Wrap up Frýdecký vzor
Značka: WRAP UP
Velikost: M
Momentálně nedostupné | 4498/M
375 Kč
309,92 Kč bez DPH
Velikost: L
Skladem (1 ks) | 4498/L
425 Kč
351,24 Kč bez DPH

Funkční pytlíky na chleba Wrap up - ideální pomocník na uchování chleba českého výrobce. V případě rohlíků doporučujeme uskladnění zároveň v jednom pytlíku s chlebem, kdy se podělí o vlhkost a rohlíky vydrží déle měkké.

Rozměr:

velikost "M" šířka 24 x výška 30 cm

velikost "L" šířka 24 x výška 40 cm - vhodná na 1 kg chleba

Svrchní část tvoří pevná bavlněná látka s certifikátem Ökotex Standard 100 třída I. Vnitřní látka je ošetřena nánosováním PUL s atestem SZÚ. 

V obalu se následně nesmí zamrazovat, ohřívat ani krájet. Pečivo při zabalení musí být úplně vychladlé a mít suchý povrch. Pečivo je následně ideální uložit řeznou plochou dolů, pohlazením vytlačit z pytlíku vzduch, zavřít pevně šňůrkami a pověsit. Když je pečiva jen malý kousek, okorává v pytlíku, proto po zavření je lepší pytlík nevěšet, ale položit a celou prázdnou část zahnout dolů nebo i zamotat a volnými šňůrkami převázat.

Údržba:

Pere se max. do 30 ℃ a suší se rozložený - nepoužívat ani prací prostředky s výraznou vůní, nelze jej bělit ani chemicky čistit. Pokud potřebujete stačí pytlík pouze vytřepat, vnitřní část otřít vlhkým hadříkem a následně můžete bez praní zase použít. Další informace naleznete v přiloženém návodu.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: