Funkční pytlíky na chleba Wrap up Pro maminku

Značka: WRAP UP

Funkční pytlíky na chleba Wrap up vel. "L" - |Pro maminku

Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: 3811
415 Kč 342,98 Kč bez DPH
Funkční pytlíky na chleba Wrap up Pro maminku
Značka: WRAP UP
Funkční Wrap Up pytlík na chleba pro Maminku
Novinka

Funkční pytlíky na chleba Wrap up vel. "L" - ideální pomocník na uchování chleba českého výrobce. Velikost je vhodná na cca 1 kg oválný chléb. V případě rohlíků doporučujeme uskladnění zároveň v jednom pytlíku s chlebem, kdy se podělí o vlhkost a rohlíky vydrží déle měkké.

Rozměr:

šířka 24 x výška 40 cm

Svrchní část tvoří pevná bavlněná látka s certifikátem Ökotex Standard 100 třída I. Vnitřní látka je ošetřena nánosováním PUL s atestem SZÚ. 

V obalu se následně nesmí zamrazovat, ohřívat ani krájet. Pečivo při zabalení musí být úplně vychladlé a mít suchý povrch. Pečivo je následně ideální uložit řeznou plochou dolů, pohlazením vytlačit z pytlíku vzduch, zavřít pevně šňůrkami a pověsit. Když je pečiva jen malý kousek, okorává v pytlíku, proto po zavření je lepší pytlík nevěšet, ale položit a celou prázdnou část zahnout dolů nebo i zamotat a volnými šňůrkami převázat.

Údržba:

Pere se max. do 30 ℃ a suší se rozložený - nepoužívat ani prací prostředky s výraznou vůní, nelze jej bělit ani chemicky čistit. Pokud potřebujete stačí pytlík pouze vytřepat, vnitřní část otřít vlhkým hadříkem a následně můžete bez praní zase použít. Další informace naleznete v přiloženém návodu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Wrap Up - bavlněné pytlíky na pečivo a barevné ošatky
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: